Návrhy a realizace veletržních expozic
Realizace interiérů, výroba nábytku

Zaujaly Vás naše služby ? Neváhejte a kontaktujte nás přes kontaktní formulář.
Nezávazná poptávka

Veletržní expozice

obr1 Jsme specialisté na oblast výstavníctví v Česku i zahraničí. Proto jsou naší doménou návrhy výstavních expozicí, a to v 2D i 3D provedení, zajištění veškerého vybavení, včetně vybavení na míru, až po sestavení kompletní expozice přímo na místě.

 

Jak to u nás chodí?

  1. První kontakt - poptávka / schůzka, na které si společně definujeme cíle, kterých chcete dosáhnout a nalezneme k nim cestu a rámcový rozpočet.
  2. Návrh expozice a to v první řadě půdorys se základní barevnou škálou. Po jeho vyladění a schválení z vaší strany vytvoříme 3D model. Podobnost modelu s realitou můžete porovnat vpravo. Součástí návrhu je také zpřesnění rozpočtu.
  3. Zajištění vybavení zázemí kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, stoly, židlemi, nábytkem, reklamními stojany, multimediální technikou, kopírkami, faxy, počítači, TV a další. Naší specialitou je pronájem výčepního zařízení či zásobníku na teplou a studenou vodu.
  4. Zajištění raklamních materiálů zahrnuje návrhy grafiky, výrobu řezané reklamy i inkoustový velkoplošný tisk, výrobu 3D loga i nápisů.
  5. Sestavíme expozici přímo na místě a předáme vám ji připravenou na zahájení výstavy. Aby byla zajištěna vysoká kvalita expozic a zároveň rozumná cena, používáme stavebnicové systémy OCTANORM, OCTA-MONTI (patrové expozice), SUBTIL, ALUR, MAXIMA LIGHT a ATYPY.
  6. Zajištění servisu napomáhá hladkému průběhu akce. K němu patří aranžér, fotograf, hostesky, tlumočníci, sekretářky, uklízečky a další služby na přání zákazníka.

Ukázky naší práce