Návrhy a realizace veletržních expozic
Realizace interiérů, výroba nábytku

Zaujaly Vás naše služby ? Neváhejte a kontaktujte nás přes kontaktní formulář.
Nezávazná poptávka

Reklamní služby-ceník

Cenová politika

Cenová nabídka

Každý zákazník má jiné požadavky na kvalitu a rozsah prezentace svých výrobků a služeb. Konečná cena veletržní expozice je ovlivněna mnoha faktory, velikostí expozice počínaje, přes vybavení výstavních i vnitřních prostor, množství grafiky, bezpečnostní opatření, až po kvalitu koberce. Proto zpracováváme ceny nezávazných nabídek.
V případě vašeho zájmu o zpracování nezávazné nabídky na výstavní stánek s konkrétní cenovou kalkulací vás velmi rádi osobně navštívíme. Nabídku můžeme zpracovat také na základě požadavků zaslaných e-mailem, poštou či faxem.
nutným podkladům patří velikost plochy, požadavky na vybavení expozice, podklady pro grafické zpracování apod. Po obdržení těchto podkladů vám nabídku obratem zašleme.

Naší výhodou při tvorbě cen oproti veletržním agenturám je, že naše společnost má k dispozici vlastní zázemí pro projekci a výrobu ? skladovací prostory, vlastní stolařskou výrobu, včetně vlastní autodopravy.
Jako soukromá firma se snažíme vyjít našim zákazníkům maximálně vstříc, a proto jsme přesvědčeni, že naše spolupráce bude na velmi dobré úrovni.